Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 16

Dr. Szerb Imre: ...együtt vadászni. Keszthely, én., Neptun Bt. Kiadói papírkötés.
17393.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Magyarország 2001. Szerk: Fáczányi Ödön. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
17394.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Schmidt Egon. Erdőn mezőn nyitott szemmel. Bp., 1977., Natura. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésekkel.
17395.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Osztap Visnya: Jó vadászatot! Ford.: Grigassy Éva. Bp-Uzsgorod (Ungvár), 1964., Európa - Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
17396.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft