Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 991

Berán Nándor (1889-1965) 1939. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "TENNISZ 1939. II. O. III." + 1923. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "III. 28." gravírozással +  1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem (36,5mm) T:1-
30961.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás - Sz. Kristóf" egyoldalas bronz emlékérem (72mm) T:1-
30962.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11

Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag keretben (42,5mm) T:1-
30963.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30964.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1
30965.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" kétoldalas bronz emlékérem az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából (50mm) T:2 ph.
30966.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" kétoldalas bronz emlékérem az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából (50mm) T:1-
30967.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bogár Lívia (1957-) 1986. "100 éves a Nagykanizsai Ipartestület 1886-1986 / KIOSZ" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo NKe4
30968.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

30969.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

30970.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

30971.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bogár Lívia (1957-) 1986. "100 éves a Nagykanizsai Ipartestület 1886-1986 / KIOSZ" kétoldalas bronz emlékérem, az ezüst változat verőtövével készült, ezért fémjelzett! (42,5mm) T:1,1- patina Adamo NKe4
30972.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft