Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 991

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti Emlék" bronz emlékérem (80mm) T:1,1- HP 1330.
30949.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem modern utánverete (78mm) T:1-
30950.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem modern utánverete (79mm) T:1-
30951.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) + Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:2- ph., patina
30952.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ (Társadalmi Egyesületek Szövetsége) - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, bronz emlékérem (60mm) T:AU TP 232.
30953.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas bronz emlékérem "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (40mm) T:1- patina
30954.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas bronz emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (41mm) T:1- kis ph.
30955.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére" bronz emlékérem (41mm) T:1- ph. / Hungary 1936. "400th anniversary of Calvin's Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community" bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:AU edge error
30956.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." ezüstpatinázott bronz emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (40mm) T:1
30957.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." ezüstpatinázott bronz emlékérem tokban, sérült tanúsítvánnyal (40mm) T:1-
30958.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." ezüstpatinázott bronz emlékérem (40mm) T:1
30959.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." ezüstpatinázott bronz emlékérem (40mm) T:1-
30960.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft