Militária

Tételek száma: 105

2001. "Magyar-Amerikai parancsnoki törzsvezetési-harcászati gyakorlat" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1-
33892.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Amerikai Egyesült Államok DN "Fegyveres Erők Tartalékosa" bronz kitüntetés mellszalagon T:1-  USA ND "Armed Forces Reserve" bronze decoration with ribbon C:AU
33893.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Amerikai Egyesült Államok DN "Kitűnő magaviseletért" bronz kitüntetés mellszalagon T:1-  USA ND "For good conduct" bronze decoration with ribbon C:AU
33894.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

33895.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Amerikai Egyesült Államok DN "Katonai eredményekért" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-  USA ND "For military achievements" bronze decoration with ribbon C:AU
33896.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

33897.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:1- kis ph., patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU small edge error, patina
33898.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

33899.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Német Birodalom ~1918. Egyoldalas zománcozott bronz világháborús emlékmedál szalag nélkül (24x24mm) T:1- zománchiba German Empire ~1918. One-sided enameled bronze WWI commemorative medallion without ribbon (24x24mm) C:AU enamel error
33900.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szovjetunió 1943-1991. "Alekszandr Nyevszkij Rend" aranyozott, zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés hátoldalán gyártói jelzéssel, csavaros hátlappal, "32963" sorszámmal T:2 kopott aranyozás, patina Soviet Union 1943-1991. "Order of Alexander Nevsky" gilt, enamelled, unmarked Ag decoration with screwback, maker's mark and "32963" serial number on the reverse C:XF worn gilt, patina
33901.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
35

Szerbia 1913. "Emlékkereszt 1913 - Balkáni Háborúk" aranyozott bronz kitüntetés háromszög mellszalagon T:1- kis patina / Serbia 1913. "Commemorative Cross 1913 - of the Balkan Wars" gilt bronze decoration with triangle ribbon C:AU small patina
33902.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Szovjetunió ~1980. Mester fokozatú és 1., 2., 3. osztályú katona zománcozott bronz kitüntető jelvények csavaros hátlappal (4xklf) T:2 apró zománchibák / Soviet Union ~1980. Master and 1st, 2nd, 3rd class soldier enamelled bronze badges with screw back (4xdiff) C:XF tiny enamel errors
33903.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft