Szovjetunió 1943-1991. "Alekszandr Nyevszkij Rend" aranyozott, zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés hátoldalán gyártói jelzéssel, csavaros hátlappal, "32963" sorszámmal T:2 kopott aranyozás, patina
Soviet Union 1943-1991. "Order of Alexander Nevsky" gilt, enamelled, unmarked Ag decoration with screwback, maker's mark and "32963" serial number on the reverse C:XF worn gilt, patina