Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2817125
16435
435
Books: Sports, Chess, Alpinism
Proff Kocsárdné: A svéd torna vezérkönyve. (Évi tananyag óratervekben.) Kimerítő magyarázatokkal, 73 útmutató ábrával, és 3 táblázattal. Bp., 1918., Athenaeum, 148 p.+ 3 t. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, 1 sérült táblával, bélyegzésekkel. 2752623
16436
435
Bárány István: Versenyben Tarzannal. - - sporttörténetei. Bp., 1984., Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal, kissé kopott borítóval. 2815317
16437
435
Bolgár István: Suttyó, a Császár. Turay József élete és pályafutása. Bp., Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2790248
16438
435
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés, 2817598
16439
435
2 db labdarúgó vb 1966 témájú kiadvány: Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés. + Hoffer József: A labdarúgó világ London előtt. Bp., 1966, Sportpropaganda. 30p. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft