Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 190

Monet. Világhíres Festők 8. kötet. Bp., 2005, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
16969.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bodnár Éva: Markó. Id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés illusztrált papír védőborítóval.
16970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nagy László: Szárny és piramis. Képek és versek. Vál. és a bevezetőt írta Csoóri Sándor. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16971.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gellér Katalin - Keserü Katalin: A gödöllői művésztelep. Bp., 1994, Cégér. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
16972.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

8 db művészeti könyv: Bruegel, Luchian, Cézanne, Manet, Rodin, Courbet, Seurat. A Művészet Kiskönyvtára II., IX., XI., XII., XVII., LII., LXXII. köt. + Gráber Margit. Mai Magyar Művészet. Bp., Képzőművészeti Alap. Vegyes állapotban, közte sérültek.
16973.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pásztor Vera: Az én kék madaram. Bp., 2002., Magyar Nemzeti Balett Alapítvány. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, a hátsó tábla sérült.
16974.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gábor Áron. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Gábor Áron, Gábor Zsófia. Bp., 2000, Art-Craft Studio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16975.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadások.
16976.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Tasnádi Attila: Luzsicza Lajos életútja és munkássága. Bp., [2004], Közdok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16977.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szmrecsányi Boldizsár - Slezák István: Boldi. H.n., [2017], magánkiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol, német és japán nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16978.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kenneth Clark: Az akt. Tanulmány az eszményi formáról. Ford.: Várady Szabolcs. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
16979.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Diehl, Gaston: Vasarely. Lugano, 1972, Uffici Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16980.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft