Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2640484
16957
434
Books: Architecture, Art
Czinder Antal (1937-) 2 db katalógusa: szobrok, rajzok, írások. 2766554
16958
434
Books: Architecture, Art
Csuta György: Csutaságok. Békés, 2017, Békés Művészetéért Alapítvány. 207 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóval. 2762955
16959
434
Books: Architecture, Art
Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom. / Gemalde, Skulpturen und Tapisserien aus dem Christlichen Museum Esztergom. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó, 2 sztl. lev. + 80 t. (Színes képtáblák, hátoldalukon angol és német nyelvű leírással). Kiadói kartonmappában. 2783734
16960
434
Books: Architecture, Art
Botár Olivér: Természet és technika - Az újraértelmezett Moholy-Nagy 1916-1923. Pécs-Bp., 2007, Janus Pannonius Múzeum-Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2766939
16961
434
Books: Architecture, Art
Kratochwill Mimi: Marton László. Bp.,1992., (Veszprém, Veszprémi-ny.). Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2804148
16962
434
Books: Architecture, Art
Rados Jenő: Magyar építészettörténet Bp., 1961, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. 2804158
16963
434
Books: Architecture, Art
Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek '56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés 2804174
16964
434
Books: Architecture, Art
Gerő László: Történelmi városmagok. Bp., 1978., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzőkkel. 2804180
16965
434
Books: Architecture, Art
Gérard Rondeau: Scenes de la vie tsigane. hn., 1982, Astrid. Francia nyelven. Gérard Rondeau fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés. 2803994
16966
434
Books: Architecture, Art
Művészlexikon I-II. köt. Bp., 1994-1995., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2803878
16967
434
Books: Architecture, Art
Szántó Tibor: A szép magyar könyv 1473/1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2803832
16968
434
Books: Architecture, Art
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1965, Műszaki. 3. javított kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft