Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 190

Czinder Antal (1937-) 2 db katalógusa: szobrok, rajzok, írások.
16957.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Csuta György: Csutaságok. Békés, 2017, Békés Művészetéért Alapítvány. 207 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóval.
16958.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Pictures, Sculptures and Tapestries from the Christian Museum Esztergom. / Gemalde, Skulpturen und Tapisserien aus dem Christlichen Museum Esztergom. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó, 2 sztl. lev. + 80 t. (Színes képtáblák, hátoldalukon angol és német nyelvű leírással). Kiadói kartonmappában.
16959.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Botár Olivér: Természet és technika - Az újraértelmezett Moholy-Nagy 1916-1923. Pécs-Bp., 2007, Janus Pannonius Múzeum-Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16960.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kratochwill Mimi: Marton László. Bp.,1992., (Veszprém, Veszprémi-ny.). Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16961.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Rados Jenő: Magyar építészettörténet Bp., 1961, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16962.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek '56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
16963.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gerő László: Történelmi városmagok. Bp., 1978., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
16964.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gérard Rondeau: Scenes de la vie tsigane. hn., 1982, Astrid. Francia nyelven. Gérard Rondeau fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés.
16965.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Művészlexikon I-II. köt. Bp., 1994-1995., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16966.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szántó Tibor: A szép magyar könyv 1473/1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16967.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1965, Műszaki. 3. javított kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16968.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft