Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 202

1998-2000. "Európai uralkodók" 5xklf Göde Bayerisches Münzkontor kiadású festett, aranyozott emlékérmék fóliatokban, tanúsítvánnyal T:PP 1988-2000. 5diff "European Rulers" Göde Bayerisches Münzkontor published painted, gilded commemorative medallions with certifications in foil case C:PP
31941.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

5xklf euró fantáziaveret és helyi pénz, néhány tanúsítvánnyal. Közte Andorra, Leiden - Rembrandt, Málta, Vatikán T:1 5xdiff fantasy euro and local money, a few with certificate. In it Andorra, Leiden - Rembrandt, Malta, Vatican C:UNC
31942.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

5xklf filozófusokat, írókat, felfedezőket, zeneszerzőket bemutató emlékérem, néhány tanúsítvánnyal (Erasmus, Mozart, Geert Groote, Kolumbusz, J.W Goethe és F. Schiller) T:1 5xdiff commemorative medallion presenting philosophers, writers, explorers, composers (Erasmus, Mozart, Geert Groote, Kolumbus, J.W Goethe and F. Schiller) a few medallion with certificate C:UNC
31943.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

6xklf modern emlékveret, közte XXVII. Olimpiai Játékok Sydney, 50 éves a német márka, német tartományok épületei, és klf fantázia eurók T:1 6xdiff modern commemorative medallions and coins, in it XXVII Olympic Games Sydney, 50th Anniversary of the German Mark, famous buildings of German Provinces, and diff fantasy euros C:UNC
31944.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

DN "Magyar Századok" aranyozott Cu emlékérmek (7xklf) a sorozat gyűjtői mappájába rendezve, 1db tanúsítvánnyal (35mm) T:PP
31945.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

2014-2017. "A magyar festészet remekművei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (7xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 5db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
31946.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

DN "A legértékesebb magyar érmék" 8xklf aranyozott Cu emlékérem kapszulában, 7 darab tanúsítvánnyal, kivehető tálcán, mahagóni fa éremtartóban (40mm) T:PP
31947.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (10xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 8db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
31948.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (12xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
31949.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (12xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 11db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP közte ujjlenyomat, 2db érem kapszula nélkül
31950.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (12xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 9db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
31951.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

2014-2017. "A magyar festészet remekművei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (12xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 11db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
31952.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft