Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 202

31917.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Németország 1995-1998. 4xklf alpakka és ezüstözött Cu emlékérem, közte "Trabant", "Európa" , "50 éves a német márka" és "Fernsehfunk". Mindegyik tanúsítvánnyal (30-35mm/db) T:PP kis patina
31918.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Németország 1997. 10E Cu-Ni "Európa elrablása" euró fantáziaveret + 2001. "Az Európai Unió 10. évfordulója" Cu-Ni emlékveret (35mm) T:PP kis patina Germany 1997. 10 Euro Cu-Ni "The Abduction of Europa" euro fantasy coin + 2001. "10th Anniversary of the European Union" Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:PP small patina
31919.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Németország 1998-2000. "Város-érmek" (4xklf) kétoldalas alpakka érmek tanúsítvánnyal, közte Zürich, Frankfurt, Nürnberg, Bécs (40mm/db) T:PP patina, kis fo.
31920.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Németország 1997-1998. "Város-érmek" (4xklf) kétoldalas alpakka érmek tanúsítvánnyal, közte Köln, Hannover, Hamburg, München (30mm/db) T:PP ujjlenyomat
31921.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Németország DN "800 éves a Német Lovagrend - 1190-1990 / Német lovagrendi városok Frank Birodalomban" peremén jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40,5mm) T:PP patina Germany ND "800th anniversary of the German Order - 1190-1990 / German Order cities in the Frankish Empire" Ag medallion hallmarked on the edge (20g/0.999/40,5mm) C:PP patina
31922.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Németország DN "Európai valuták - Németország" alpakka emlékérem, benne 2004. 1c acél aranyozva, tanúsítvánnyal (35mm) T:1 Germany ND "European Currency - Germany" nickel-silver commemorative medallion with 2004. 1 Euro Cent gilded steel coin in it, with certificate (35mm) C:UNC
31923.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Németország DN "Európai valuták - Németország" ezüstözött Cu-Ni emlékérem, benne 2002. 1c acél aranyozva, tanúsítvánnyal (40mm) T:1,1- ujjlenyomat, fo. Germany ND "European Currency - Germany" silver-plated Cu-Ni commemorative medallion with 2002. 1 Euro Cent gilded steel coin in it, with certificate (40mm) C:UNC,AU fingerprints, spot
31924.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

NSZK 1980. "Hannover 1666. 1/4 Thaler" Ag utánveret "1980" jelzéssel, eredeti tokban (7,46g/30mm) T:PP patina GFR 1980. "Hannover 1666. 1/4 Thaler" Ag restrike with "1980" mark, in original case (7,46g/30mm) C:PP patina
31925.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Svájc 2000. "150 éves a svájci Frank" kétoldalas, részben multicolor fém emlékérem (38mm) T:1- (eredetileg PP) fo. Switzerland 2000. "150th anniversary of the Franc" two-sided, partially multicolor metal medallion (38mm) C:AU (originally PP) spotted
31926.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Svájc DN "150 éves a svájci valuta" fém emlékérem kapszulában (40mm) T:1  Switzerland ND "150 years of Swiss currency 1850-2000" metal commemorative medallion in capsule (40mm) C:UNC
31927.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

31928.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft