Nyomtatványok

Tételek száma: 361

1942 Magyar Magtenyésztési Rt. 1942. évi tavaszi képes főárjegyzéke. Bp., Monori Magkereskedése, 191+1 p. Korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányos, a gerince sérült, hiányos.
15013.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1942 Szerető fia Péter, Bánky Viktor filmjének prospektusa, a borítón Páger Antal és Bordy Bella, fekete-fehér fotókkal illusztrált, 4 p.
15014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1942 Díszoklevél a menekült magyarok megsegítésében tanúsított kiválóságért. Dinnyés jelzett grafikája a visszatért országrészek részleteivel, Kolozsvári Mátyás szobor, stb. Hajnal nyomda 29 x 21 cm
15015.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
14

1942 Magyar Csillag Móricz Zsigmond emlékszám II. évf. 10. szám.
15016.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1942-1943 Képes Vasárnap 3 db száma sok képpel .
15017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15018.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1943 Hungária Magazin, sok reklámmal, képekkel gazdagon illusztrált, 20p
15019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1943 Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) hivatalos menetrendkönyv. I. rész: Hazai menetrendek. (X. évf. 23. sz.) Bp., M. Kir. Államvasutak (Athenaeum-ny.), XXXVI+408+20 p. Utalvány-szelvényekkel, hirdetésekkel. A borítón Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) art deco grafikájával. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
15020.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1943 Uj Idők XLIX. évf., II. félév, 27-53. sz. 1943. júl. 3 - dec. 31. Szerk.: Herczeg Ferenc. Számos fekete-fehér fotóval (közte egészoldalas felvételek, Vadas Ernő, Gruber Ferenc, Szendrő István, Járai Rudolf, stb.), hirdetésekkel, illusztrációkkal. Érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, kissé laza fűzéssel.
15021.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1944-1945 "Légiveszélyt jeleznek? ... Vigyél magaddal az óvóhelyre!", II. világháborús vallási röplap, szentkép, Bp., Klösz-ny., 12x8 cm
15022.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1941,43 A Magyar Iparművészet c. lap két száma
15023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1945 Moszkva, fegyverszüneti egyezmény, nagyméretű hirdetmény, szakadásokkal
15024.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft