Nyomtatványok Tételek száma: 361
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2764241
14989
433
Printed Materials
cca 1936-1940 Budapesti Helyiérdekű Vasutak (B.H.É.V) prospektusa a soroksái hév vonalról. Bp., Athenaeum, fekete-fehér fotókkal illusztrált, 7+1 p. 2796447
14990
433
Printed Materials
1936 Budavár visszafoglalása 250 év előtt, a Pesti Hírlap Vasárnapjának különszáma, gazdag képanyaggal, 42p 2791621
14991
433
Printed Materials
1936 Integra, a Foed. Emericana XLVI Integra Corporatiojának hivatalos közlönye, II. évf. 3-4. sz. Szerk.: Várnagy László. Kissé sérült, 16 p. 2769525
14992
433
Printed Materials
1937 Fébé naptár az 1937. évre. Apró elmélkedések, hasonlatok az év minden napjára. Bp., Fébé Ev. Diakonissza Anyaház Könyv- és Papírkereskedése. Egészvászon-kötésben. 2745054
14993
433
Printed Materials
1937 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. XLIII. évf. I. félév. (1-26. sz.) Bp., Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), (4)+982 p. Fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel, illusztrációkkal. Érdekes írásokkal (Lewis: Hétmillió dollár, Vaszary: Ketten Párizs ellen, stb.) Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopottas, sérült borítóval, néhány kissé viseltes, sérült lappal, helyenként kisebb foltokkal. 2793204
14994
433
Printed Materials
cca 1938-1940 Nemzeti Színház ifjúsági előadások, 4 db ismertető füzet, az egyiken kis szakadással 2790273
14995
433
Printed Materials
cca 1938 Igazságot Szálasinak röpcédula 8x6 cm 2799696
14996
433
Printed Materials
1938 Magyar Nemzetiszocialista Párt, Hungarista mozgalom központi körlevele 2795633
14997
433
Printed Materials
1939 A Tenisz c. folyóirat a M. Orsz. Lawn-tennis szövetság lapja IV évf 12 szám. 2797263
14998
433
Printed Materials
1939 Horthy Miklós (1868-1957) kormányzó 71. születésnapjára a Magyar Lányok mellékleteként kiadott egy oldalas nyomtatvány fényképpel és verssel 2745061
14999
433
900
Printed Materials
1939 Könyvnap reklám nyomtatvány és könyvismertető 2795186
15000
433
Printed Materials
1939 A székesfővárosi útépítő és kövező egységárak az 1939. évre. Bp., Székesfővárosi Háziny., 23 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft