Porcelán

Tételek száma: 321

Meissen Weiß: Retró váza. Fehér mázas porcelán. Jelzett: mázalatti kék kard, masszába nyomott: kard és Weiß. Magasság: 32,5 cm. Minimális mázhibákkal.
11308.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1900 körül japán, Ko-Kutani díszkaspó, palástján kézzel festett japán táj, életképpel, porcelán, korának megfelelő állapotban, jelzett, m: 15,5 cm, d: 20 cm
11310.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Schaubachkunst porcelán amazon a lovon szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm
11311.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Drasche retro design tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x15 cm
11312.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11313.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

3 db Herendi, Viktória mintás lámpa, jelzett, korának megfelelő kopásokkal!!!!, m: 28-38cm
11314.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Herendi Viktória mintás barokkos bonbonier, jelzett, kopott, d: 19 cm, m: 16 cm
11315.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Antik Herendi asztalilámpa, kopott, jelzett: K. Anton. működik, m: 34 cm
11316.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

11317.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

6 db Óherendi, Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 11 cm
11318.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Herendi nagy méretű zöld Apponyi mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28cm
11319.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

11320.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft