3 db Herendi, Viktória mintás lámpa, jelzett, korának megfelelő kopáso... https://www.darabanth.com/hu/432-Gyorsarveres/432.0/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-Herendi-Viktoria-mintas-lampa-jelzett-koranak-megfelelo-kopasokkal-m-28-38cm~II2782230
2782230
11314
432
60000
Leírás: 3 db Herendi, Viktória mintás lámpa, jelzett, korának megfelelő kopásokkal!!!!, m: 28-38cm
: nagy_andras