Porcelán Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2718348
11308
432
Meissen Weiß: Retró váza. Fehér mázas porcelán. Jelzett: mázalatti kék kard, masszába nyomott: kard és Weiß. Magasság: 32,5 cm. Minimális mázhibákkal. 2779883
11310
432
1900 körül japán, Ko-Kutani díszkaspó, palástján kézzel festett japán táj, életképpel, porcelán, korának megfelelő állapotban, jelzett, m: 15,5 cm, d: 20 cm 2787383
11311
432
Schaubachkunst porcelán amazon a lovon szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm 2776384
11312
432
Drasche retro design tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x15 cm 2694789
11313
432
95000
Zsolnay jelzéssel díszkaspó, kék mázas porcelánfajansz, körpecséttel, hibátlan, m: 23cm, d: 30 cm (Garancia nélkül!) 2782230
11314
432
60000
3 db Herendi, Viktória mintás lámpa, jelzett, korának megfelelő kopásokkal!!!!, m: 28-38cm 2782426
11315
432
50000
Herendi Viktória mintás barokkos bonbonier, jelzett, kopott, d: 19 cm, m: 16 cm 2787736
11316
432
24000
Antik Herendi asztalilámpa, kopott, jelzett: K. Anton. működik, m: 34 cm 2421102
11317
432
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2761454
11318
432
15000
6 db Óherendi, Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 11 cm 2698610
11319
432
28000
Herendi nagy méretű zöld Apponyi mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28cm 2697565
11320
432
28000
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm, h: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft