Festmények és grafikák

Tételek száma: 584

Rau Tibor (1934-2000): Mexikó (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 16x16 cm.
10421.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Reinhardt István (1936- ): Faluszéli házak. Akvarell, papír, jelzett. 32,5×44,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10422.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Remsey Gábor (1925-1999): Hazafelé. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (71/100). Üvegezett fakeretben, 19x29,5 cm
10423.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Remsey Jenő (1885-1970): Szentendrei táj. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 29,5x32,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10424.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Réti Mátyás (1922-2002): Falu, színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle vágott és kissé sérült, 28,5x40cm
10425.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rippl-Rónai József (1861-1927): Kutyák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16x22 cm
10426.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16x22 cm
10427.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Aristide Robbes (19. század vége - 20. század eleje): Tájkép. Olaj, vászon, fára kasírozva, jelezve balra lent: A. Robbes. Dekoratív keretben. 17x22,5 cm
10428.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

10429.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Rozvány György (?-): Budaörsi pincék, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×40 cm
10430.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10431.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10432.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft