https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 584

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Püspök Anita (1972-): Barokk részletek, 2010. Olaj, vászon. Jelzett. Eredetigazolással. Kiállító fakeretben. 90x40 cm.
1
10408.

Püspök Anita (1972-): Barokk részletek, 2010. Olaj, vászon. Jelzett. Eredetigazolással. Kiállító fakeretben. 90x40 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 40x31 cm
1
10409.

Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 40x31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Szentendrei templom. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x27 cm
1
10410.

Rác András (1926-2013): Szentendrei templom. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm
1
10411.

Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 21x15 cm
1
10412.

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 21x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm
1
10413.

Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Női fej. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 42x29 cm
1
10414.

Rác András (1926-2013): Női fej. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 42x29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stanislaw Raczynski (1890-1955): Krakkó (Kraków), Wawel. Linómetszet, papír, jelzett, 21,5x16 cm (lapméret: 39x29 cm)
1
10415.

Stanislaw Raczynski (1890-1955): Krakkó (Kraków), Wawel. Linómetszet, papír, jelzett, 21,5x16 cm (lapméret: 39x29 cm)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Stanislaw Raczynski (1890-1955): Krakkó (Kraków), Wawel. Linómetszet, papír, jelzett, kisebb lapszéli szakadásokkal, 21,5x16 cm (lapméret: 39x29 cm)
1
10416.

Stanislaw Raczynski (1890-1955): Krakkó (Kraków), Wawel. Linómetszet, papír, jelzett, kisebb lapszéli szakadásokkal, 21,5x16 cm (lapméret: 39x29 cm)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Stanislaw Raczynski (1890-1955): Krakkó (Kraków), 2 db linómetszet, papír, jelzett, 22x16 cm (lapméret: 39,5x29,5 cm)
1
10417.

Stanislaw Raczynski (1890-1955): Krakkó (Kraków), 2 db linómetszet, papír, jelzett, 22x16 cm (lapméret: 39,5x29,5 cm)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Rankó Jenő: Formatanulmányok, 6 db (építészeti, geometriai, használati tárgyak), Bp., 1926-1927. Ceruza, tus, papír. Jelzett, dátumozott, Dörre Tivadar névbélyegzőkkel. Kissé foltos lapok, lapméret: 44x30 cm
1
10419.

Rankó Jenő: Formatanulmányok, 6 db (építészeti, geometriai, használati tárgyak), Bp., 1926-1927. Ceruza, tus, papír. Jelzett, dátumozott, Dörre Tivadar névbélyegzőkkel. Kissé foltos lapok, lapméret: 44x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Raszler Károly (1925-2005): Vadgesztenye, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 26/50. Lapszéli apró szakadásokkal. 46x37,5 cm
1
10420.

Raszler Károly (1925-2005): Vadgesztenye, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 26/50. Lapszéli apró szakadásokkal. 46x37,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz