Órák

Tételek száma: 42

Sicura automata, női karóra, arany számlappal, fém szíjjal, működik, szép állapotban, d: 25 mm
11817.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Seiko Hi-Beat automata, női karóra, kék számlappal, bőr szíjjal, működik, szép állapotban, d: 24 mm
11818.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, 1880 körül, mechanikus szerkezettel, kulccsal, nem működik, jelzett. D: 45mm
11819.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Duplafedeles, ezüst külső tokos Remontoir zsebóra, másodpercmutatós, hiányzó óra- és percmutatóval, kopott számlappal, a fedél belsejébe karcolt felirattal, d: 40 mm + Junghans fémtokos zsebóra lánccal, másodpercmutatós, d: 40 mm
11820.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

5 db-os óra tétel: Slava szovjet ébresztőóra, 11 köves, fém és bakelit házzal, d: 6,5 cm + 4 db vegyes karóra, nem kipróbáltak
11821.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Olma, mechanikus fekete számlapos zsebóra, nikkelezett fém tokban, másodperc mutatóval, kopott, számlap sérült, füle hiányzik, működik, tisztításra szorul, jelzett tok. d:47cm
11822.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft