Metszetek Tételek száma: 42
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2664793
10612
430
Engravings
cca 1785 paradicsommadár, George-Louis Leclerq de Buffon (1707-1788) francia természettudós Allgemeine Naturgeschichte című művéből (Berlin, 1771). Rézmetszet, papír, 13×8 cm 2761631
10613
430
Engravings
cca 1890 20 db itáliai művészeti alkotásokról készült reprodukciós metszet (Rafaello, Tiziano, Michelangelo, Filippino Lippi, stb.). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 2 db. szakadással. Lapméret: 36x26 cm 2761485
10614
430
Engravings
cca 1850-60 Wiesbaden, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, paszpartuban. 19x22 cm 2761479
10615
430
Engravings
cca 1850-60 Aachen, acélmetszet, papír, Albert Henry Payne kiadása, lap alja kissé sérült, paszpartuban. 18,5x22 cm 2761473
10616
430
Engravings
cca 1850-60 Ems, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 19x23,5 cm 2761325
10617
430
Engravings
Benvenuto Cellini után: Fontainebleauban. Litográfia, papír. Üvegezett, dekoratív keretben. 39x58,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft