Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 23

14612.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1910 A Koldus opera partitúra kézzel írott kottafüzet, hozzá néhány egyéb kotta lap
14613.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Antik citera, Karl Hammerschmidt Watzkenreuth/Böhmen. Réz verettel díszített. 1900 körül. Kopott, kissé sérült, 54,5x30x5 cm. / Antique Zither, producer Karl Hammerschmidt Watzkenreuth/Bohemia (now Czech Republic), around 1900. With some minor damage, overall in good condition
14614.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1947-1949 Zenei Szemle 5 db száma, vegyes állapotban
14615.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bónis Ferenc: Élet-pálya Kodály Zoltán. Bp.,2011,Balassi Kiadó-Kodály Archívum, 726+2 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Bontatlan fóliában.
14616.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Newly Discovered Treasures: Unknown Manuscripts of Published Works by Liszt. Compiled and edited by Zsuzsanna Domokos, Kristóf Csengery. Bp., 2020, Liszt Ferenc Academy of Music - Liszt Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
14617.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1925 Liszt Ferenc zeneművészeti főiskola díszes oklevele Hubay Jenő és Moravcsik Géza autográf aláírásával. Hannover György (1907-1935) hegedűművész, a budapesti hangversenyzenekar hangversenymestere, a Waldbauer - Kerpely vonósnégyes tagja részre. Hozzá tartozik egy aláírt csoportkép fotó, többek közt Garay György (1909-1988) hegedűművész, tanár, Liszt Ferenc-díjas érdemes művész autográf aláírásával. Kétszer 10000 korona okmánybélyeggel. Oklevél hátoldala kissé foltos, fotó kartonja szélén kissé sérült. Oklevél: 35,5x33,5 cm
14618.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1910-1920 Zerkovitz Béla: "Így mulat egy Petheő Pinkász!" Op. Op. 118. Kotta, izgalmas borítóval illusztrált címlappal. Bp., én., Rózsavölgyi, szakadt, 6 p.
14619.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1975-1977-1993 A People magazin (1975-1977) 2 száma és Music Connection (1993) 1 száma, a címlapokon a Rolling Stone tagjaival (Keith Richard,Mick Jagger, Charlie Watts.) Bennük róla szóló cikkel. + The Rolling Stone Rechord Review. By the editors of Rolling Stone. New York, én., Pocket Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; + The Rolling Stone interviews. Compiled by the editors of Rolling Stone. New York, 1971., Kinney Service Co. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
14620.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

7 db vegyes retró zenei kiadvány
14621.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1963-1974 Surányi János zeneszerző által dedikált, őt és egy kottáját ábrázoló régi fotólap + saját kezű, személyes levele, borítékkal
14622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft