Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 66

Jelzés nélkül: Diana a lovon. Patinázott bronz, erotikus szobor, márvány talapzaton. Sérült, ragasztott, m: 23 cm
11951.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Prekolumbián maja stílusú szobor, égetett agyag, kopásokkal, apró lepattanásokkal, m: 20 cm
11952.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Charles Valton (18551-1918): Vadászkutya. Patinázott ón. Jelzett: C. Valton. M: 120,5cm, h: 30 cm. Farka sérült, letört!
11953.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Angyalka. Poliszton. Egyik szárnya ragasztott, m: 36 cm
11954.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Trombitás puttó. Öntöttvas. h: 35 cm
11955.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Jelzés nélkül: Vlagyimir Iljics Uljanov (Lenin). Alumínium. Kopásokkal, m: 38 cm
11956.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Szerelmesek. Préselt fém, fa alapon. 7X9 cm
11957.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Paizs László (1935-2009): Stella Artois. Műgyanta. Jelzett. m: 28 cm
11958.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Jelzés nélkül: Akt. Bronz, fém talapzaton, kopásokkal, m: 26 cm
11959.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Szerencse hozó Buddha. Bronz, m: 16,5 cm
11960.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

11961.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm
11962.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft