Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 66

Jelzés nélkül: Keleti nők. Öntött, patinázott bronz dísz. 11x17 cm
11927.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
11928.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

11929.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Öreg halász, vietnámi faragott ébenfa szobor, jelzés nélkül, középen sérült, repedéssel, m: 22 cm
11930.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ló büszt, faragott fa, jelzés nélkül, m: 22 cm
11931.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Julius Caesar római császár és Vercingetorix gall törzsfő, 2 db réz dombormű, fali dísz, d: 40 cm
11932.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Távol-keleti bölcs, faragott fa szobor, kis repedésekkel, m: 22 cm
11933.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Hotei vagy Pu-Tai. Ismeretlen anyag. Kopásnyomokkal, m: 23 cm
11934.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gyenes István (1916 - 1998): Egyensúlyi állapot. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 15 cm
11935.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

A. Saulini jelzéssel: John Fitzgerald Kennedy az Amerikai Egyesült Államok 35. elnöke. Porított márvány, kopott, m: 17 cm
11936.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

11937.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Kutya, bronz, csavar hiányok, m: 8 cm
11938.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft