Képkeretek

Tételek száma: 8

Szecessiós ón asztali képkeret, jelzett, XX. sz. eleje, sérült (lány feje felett szétvált) külső méret: 22×17 cm, belső méret: 13×9 cm
12866.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16

Dúsan faragott fakeret, kopásnyomokkal, 41,5x31,5cm
12867.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Design Maria Pia Viaro - Bassano fajansz kitámasztós képkeret, d: 17,5 cm, minimális mázhibákkal.
12869.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Antik dekoratív, üvegezett, kissé sérült keret, V. György angol király gyermekeit megörökítő nyomattal. Belső méret: 40x27,5 cm
12870.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

2 db dekoratív, modern üvegezett képkeret, V. György és Queen Mary nyomattal, 1911 körül, belső méret: 40,5×30 cm
12871.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Dekoratív, kissé sérült antik, 1900 körüli fakeret, keresztút tizennégy stációjával illusztrált, korabeli Mária nyomattal kartonon, nyomat kissé sérült és foltos, belső méret: 43,5×32,5 cm
12872.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Két darab, rézkeretes, vászonkép 20. század eleje, kopott, d: 35cm
12873.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

4 db képkeret, 4,5x3-13,5x9 között
12874.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft