Képkeretek Tételek száma: 8
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2756656
12866
429
Frames
Szecessiós ón asztali képkeret, jelzett, XX. sz. eleje, sérült (lány feje felett szétvált) külső méret: 22×17 cm, belső méret: 13×9 cm 2736355
12867
429
Frames
Dúsan faragott fakeret, kopásnyomokkal, 41,5x31,5cm 2731434
12869
429
Frames
Design Maria Pia Viaro - Bassano fajansz kitámasztós képkeret, d: 17,5 cm, minimális mázhibákkal. 2753563
12870
429
3400
Frames
Antik dekoratív, üvegezett, kissé sérült keret, V. György angol király gyermekeit megörökítő nyomattal. Belső méret: 40x27,5 cm 2754027
12871
429
Frames
2 db dekoratív, modern üvegezett képkeret, V. György és Queen Mary nyomattal, 1911 körül, belső méret: 40,5×30 cm 2754735
12872
429
Frames
Dekoratív, kissé sérült antik, 1900 körüli fakeret, keresztút tizennégy stációjával illusztrált, korabeli Mária nyomattal kartonon, nyomat kissé sérült és foltos, belső méret: 43,5×32,5 cm 2609388
12873
429
Frames
Két darab, rézkeretes, vászonkép 20. század eleje, kopott, d: 35cm 2747586
12874
429
3200
Frames
4 db képkeret, 4,5x3-13,5x9 között Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft