Cserkész Tételek száma: 10
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2752889
14082
429
Scout
cca 1930 S. Sz. Regnum Marianum Cserkészcsapat, fotó, hátoldalon pecsételt, 13×18 cm 2750025
14083
429
Scout
cca 1930 Fényképes cserkész igazolvány gyűrött 2742431
14084
429
Scout
1939 3 db cserkész bálra szóló számozott jegy, 929. sz. "Szent Mihály" cserkészcsapat parancsnoksága, Rákosszentmihály bélyegzőjével 2747342
14085
429
Scout
cca 1940-44 cserkész hagyaték: 6 db többségében hátoldalán feliratozott és datált vintage fotó, 4,5x6,5 és 6x9 cm közötti méretekben és 1 db meghívó 480. sz. "Vidovszky Kálmán" Bányatelepi Cserkészcsapat (Tatabánya) 1944. jan. 22-én rendezendő dísztoborozására 2722406
14086
429
Scout
1939 Görgey cserkészraj haladási naplója 2669420
14087
429
Scout
cca 1930 Klf jelzéssel: 4 db cserkész grafika. Ceruza, papír. Jelzett. 17x11 cm-ig 2756529
14088
429
Scout
cca 1940 Cserkészlány fotója, pecséttel, 8×6 cm 2756064
14089
429
Scout
1 db tégla megváltására szóló 10 filléres értékjegy a bervavölgyi cserkészpark házalapja javára, szép állapotban 2749598
14090
429
Scout
Jamboree album. Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság ("Élet"-ny.), 158 p. Számos érdekes képpel és írással. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylapon és a címlapon hiánnyal, hiányzó hátsó szennylappal. 2750027
14091
429
Scout
cca 1910 Rózsahegy, Rosenberg, Rutka katonai térkép 62x48 cm Kis szakadással Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft