Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 295

Arany (Au) 14K oroszlán függő, jelzett, 2,2×1,6 cm, nettó: 1 g
19072.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, bruttó: 4,2 g
19073.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 16,1 g
19074.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Arany (Au) 14K gyűrű 0,6 ct brillel (kő felületén sérülések), jelzett, méret: 51, bruttó: 1,9 g
19075.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Ezüst (Ag) nyelű régi evőeszköz készlet, 6 db kés (LWN jelzésű pengével) + 6 db villa. Jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, kettő sérült nyéllel, h: 18 - 21 cm
19076.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Arany (Au) 14K pravoszláv korpuszos kereszt függő, jelzett, 3,5×1,9 cm, nettó: 0,9 g
19077.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

14K arany (Au) keretben porcelán Szűz Mária kép. nyakláncra akasztható medál 25 mm
19078.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag) karkötő szögletes elemekkel 31,32 g
19079.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) garnitúra - gyűrű, m: 52, medál, fülbevaló, jelzett, bruttó: 13,7g
19080.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9

Ezüst (Ag) karperec markazitokka ékítve, jelzett, bruttó:29,9g, d:5,5cm
19081.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc korall és karneol díszítéssel, jelzett, h: 54 cm, bruttó: 38,4 g
19082.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Castellani ezüst (Ag) kép, üvegezett fakeretben, jelzett, 23x13 cm
19083.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft