Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 295

19000.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75

19001.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75

19002.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

19003.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

18K arany (Au) kígyós nyaklánc, jelzett 17,8 g, 47 cm
19004.

Kikiáltási ár:
270 000 Ft
731,71
843,75

Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, nettó: 13g, h: 60 cm
19005.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

Arany (Au) 14K lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 70 cm, nettó: 11,6 g
19006.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Ezüst (Ag) tálca. Koronás, A.A. monogrammal vésett, jelzett: 1836 antik bécsi fémjel, STM mester jegy: Stephan Mayerhofer. nettó: 563 g. 22,5x28,2 cm
19007.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

14K arany (Au) bross gyönggyel és zafirral?, jelzett, mesterjegyes 10,3 g
19008.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

19009.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Arany (Au) 14K fonott karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 6,4 g
19010.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Arany (Au/14k) díszes pecsétgyűrű, jelzett, nettó: 6,22g, m:63 cm
19011.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft