https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 114

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1850 Départment du Rhone (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, kissé foltos. / cca 1850 Map of Départment du Rhone (France), Atlas National Illustre, framed, stains, 42x28 cm
1
14494.

cca 1850 Départment du Rhone (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, kissé foltos. / cca 1850 Map of Départment du Rhone (France), Atlas National Illustre, framed, stains, 42x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1850 Départment du Garonne (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, néhány apró folttal. / cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, framed, few small stains, 42x28 cm
1
14495.

cca 1850 Départment du Garonne (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, néhány apró folttal. / cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, framed, few small stains, 42x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900-1940 46 db vegyes térkép, többségében a Pallas Nagy Lexikonából, néhány vármegye térképpel (Arad, Eszertgom, Abaúj-Torna, Alsó-Fehér), néhány város (Budapest belső területe, Esztergom, Arad, Debrecen), Déli vasút, Aquincum, stb. Helyenként sérült vagy kissé foltos.
1
14496.

cca 1900-1940 46 db vegyes térkép, többségében a Pallas Nagy Lexikonából, néhány vármegye térképpel (Arad, Eszertgom, Abaúj-Torna, Alsó-Fehér), néhány város (Budapest belső területe, Esztergom, Arad, Debrecen), Déli vasút, Aquincum, stb. Helyenként sérült vagy kissé foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed
1
14497.

Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Magyarország növénytakarójának térképe Honvéd térképészeti Intézet 40x28 cm
1
14498.

1936 Magyarország növénytakarójának térképe Honvéd térképészeti Intézet 40x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
4 db Magyarország történelmi térkép lexikonokból 23x32 cm
1
14499.

4 db Magyarország történelmi térkép lexikonokból 23x32 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz