https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 51

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF
1
32550.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Franciaország 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", az alulsó bőrborításon "DRAGO" gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" silver plated metal plaque on magnetic metal pedestal coated on the top and bottom with leather, on it overlay engraved with "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", on the lower side "DRAGO" maker's mark embossed in the leather (79x79mm) C:AU
1
32551.

Franciaország 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", az alulsó bőrborításon "DRAGO" gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" silver plated metal plaque on magnetic metal pedestal coated on the top and bottom with leather, on it overlay engraved with "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", on the lower side "DRAGO" maker's mark embossed in the leather (79x79mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jugoszlávia 1943. "29 XI 1943 (Demokratikus Föderatív Jugoszláv Köztársaság megalakulása)" fém jelvény, csavaros hátlappal, "AU. M. SUBOTICA" gyártói jelzéssel (34x32,5mm) T:2 Yugoslavia 1943. "29 XI 1943 (Foundation of Democratic Federative Republic of Yugoslavia)" metal badge, with screwed back, "AU. M. SUBOTICA" makers mark (34x32,5mm) C:XF
1
32552.

Jugoszlávia 1943. "29 XI 1943 (Demokratikus Föderatív Jugoszláv Köztársaság megalakulása)" fém jelvény, csavaros hátlappal, "AU. M. SUBOTICA" gyártói jelzéssel (34x32,5mm) T:2 Yugoslavia 1943. "29 XI 1943 (Foundation of Democratic Federative Republic of Yugoslavia)" metal badge, with screwed back, "AU. M. SUBOTICA" makers mark (34x32,5mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lengyelország 1945. "Lengyel Bajtársi érem" ezüstözött Br kitüntetés szalagon T:2  Poland 1945. "Polish Brotherhood of Arms" silver plated medal with ribbon C:XF
1
32553.

Lengyelország 1945. "Lengyel Bajtársi érem" ezüstözött Br kitüntetés szalagon T:2 Poland 1945. "Polish Brotherhood of Arms" silver plated medal with ribbon C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Olaszország 1912. "Olasz-török háború / II. Viktor Emánuel" Ag emlékérem fül nélkül (15,01g/32mm) T:2- ph. Italy 1912. "Italian-Turksh war / Vittorio Emanuele II" Ag medallion without ear (15,01g/32mm) C:VF edge error
1
32554.

Olaszország 1912. "Olasz-török háború / II. Viktor Emánuel" Ag emlékérem fül nélkül (15,01g/32mm) T:2- ph. Italy 1912. "Italian-Turksh war / Vittorio Emanuele II" Ag medallion without ear (15,01g/32mm) C:VF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Olaszország 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" kétoldalas bronz emlékérem, "SJ (Stefano Johnson)" gyártói jelzéssel. Szign.: Albino Dal Castagn? (49mm) T:1-,2 több kis ph. Italy 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" double-sided bronze commemorative medallion with "SJ (Stefano Johnson)" maker's mark. Sign.: Albino Dal Castagn? (49mm) C:AU,XF multiple small edge errors
1
32555.

Olaszország 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" kétoldalas bronz emlékérem, "SJ (Stefano Johnson)" gyártói jelzéssel. Szign.: Albino Dal Castagn? (49mm) T:1-,2 több kis ph. Italy 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" double-sided bronze commemorative medallion with "SJ (Stefano Johnson)" maker's mark. Sign.: Albino Dal Castagn? (49mm) C:AU,XF multiple small edge errors

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
1
32556.

Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió 1930. "Vörös Csillag Érdemrend" zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés csavaros hátlappal, "3594975" sorszám és "Monetnij Dvor" gyártói jelzés a hátoldalán T:2 patina, kis zománchiba Soviet Union 1930. "Order of the Red Star" enamelled Ag decoration without hallmark, with screw back, with "3594975" serial number and "Monetniy Dvor" maker's mark on the back C:XF patina, small enamel error
1
32557.

Szovjetunió 1930. "Vörös Csillag Érdemrend" zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés csavaros hátlappal, "3594975" sorszám és "Monetnij Dvor" gyártói jelzés a hátoldalán T:2 patina, kis zománchiba Soviet Union 1930. "Order of the Red Star" enamelled Ag decoration without hallmark, with screw back, with "3594975" serial number and "Monetniy Dvor" maker's mark on the back C:XF patina, small enamel error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
41
 
Szovjetunió 1938. "Katonai érdemekért" fém kitüntetés eredeti mellszalagon, hátoldalán "30847" sorszámmal T:2 Soviet Union 1938. "For battle merit" metal medallion with original ribbon, "30847" serial number on the back C:XF
1
32558.

Szovjetunió 1938. "Katonai érdemekért" fém kitüntetés eredeti mellszalagon, hátoldalán "30847" sorszámmal T:2 Soviet Union 1938. "For battle merit" metal medallion with original ribbon, "30847" serial number on the back C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
18
 
Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott "111089" sorszám T:2,2-  Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration with ribbon with engraved "111089" serial number on backside C:XF,VF
1
32559.

Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott "111089" sorszám T:2,2- Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration with ribbon with engraved "111089" serial number on backside C:XF,VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
48
 
Szovjetunió 1945-1988. 6xklf szovjet kitüntetés pánthoz rögzítve, csavaros hátlappal T:1--2- Soviet Union 1945-1988. 6xdiff Soviet medals attached to a strap with a screwed back C:AU-VF
1
32560.

Szovjetunió 1945-1988. 6xklf szovjet kitüntetés pánthoz rögzítve, csavaros hátlappal T:1--2- Soviet Union 1945-1988. 6xdiff Soviet medals attached to a strap with a screwed back C:AU-VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió 1981. "Vlagyimir Poljevktovics Kosztyenko 1881-1956" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Koroljuk (65mm) T:1- Soviet Union 1981. "Vladimir Polievktovich Kostenko 1881-1956" two-sided Br medallion. Sign: Korolyuk (65mm) C:AU
1
32561.

Szovjetunió 1981. "Vlagyimir Poljevktovics Kosztyenko 1881-1956" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Koroljuk (65mm) T:1- Soviet Union 1981. "Vladimir Polievktovich Kostenko 1881-1956" two-sided Br medallion. Sign: Korolyuk (65mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz