Militária Tételek száma: 51
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2645319
32538
423
Military
Numizmatika
1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (71x55mm) T:1- 2688287
32539
423
3200
Military
Numizmatika
1992. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem mellszalaggal T:1- NMK.: 781 2688193
32540
423
5500
Military
Numizmatika
1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon T:1- Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 1st Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon C:AU NMK: 797. 2688286
32541
423
Military
Numizmatika
2001. "1956 / Igazolt Magyar Szabadságharcosok Szövetsége Örökségünk" aranyozott, zománcozott kitüntetés, "433" sorszámmal (48mm) T:1,1- 2669025
32542
423
Military
Numizmatika
2006. "MHÖLTP (Magyar Honvédség Összhaderőnemi Logisztikai és Támogató Parancsnokság" aranyozott fém, műgyantás, névre szóló emlékplakett fa talpon, dísztokban (250x156mm) T:1- 2672611
32543
423
Military
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Károlyi Mihály / Emlékül a Magyar Honvédségtől" nem eredeti műanyag tokban (39mm) T:1- 2693393
32544
423
Military
Numizmatika
DN "Magyar Honvédség Szárazföldi Vezérkar - Székesfehérvár" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina 2693501
32545
423
Military
Numizmatika
DN "MHSZ Összetett Honvéd Verseny" festett fém kitűző (36db) (29x18mm) "Zenit Extension Tubes" dobozban T:1-,2 közte sérült 2688519
32546
423
Military
Numizmatika
DN Sast ábrázoló kitüntetés szalagon T:2 1680938
32547
423
80000
Military
Numizmatika
Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion 2629302
32548
423
Military
Numizmatika
Belgium DN "Katonai sofőr logisztikai alakulat" fém sapkajelvény T:1- Belgium ND "Military driver logistical corps" metal cap badge C:AU 2693394
32549
423
Military
Numizmatika
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft