Militária

Tételek száma: 51

1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (71x55mm) T:1-
32538.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1992. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem mellszalaggal T:1-  NMK.: 781
32539.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon T:1- Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 1st Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon C:AU NMK: 797.
32540.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

2001. "1956 / Igazolt Magyar Szabadságharcosok Szövetsége Örökségünk" aranyozott, zománcozott kitüntetés, "433" sorszámmal (48mm) T:1,1-
32541.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

2006. "MHÖLTP (Magyar Honvédség Összhaderőnemi Logisztikai és Támogató Parancsnokság" aranyozott fém, műgyantás, névre szóló emlékplakett fa talpon, dísztokban (250x156mm) T:1-
32542.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

32543.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "Magyar Honvédség Szárazföldi Vezérkar - Székesfehérvár" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
32544.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

DN "MHSZ Összetett Honvéd Verseny" festett fém kitűző (36db) (29x18mm) "Zenit Extension Tubes" dobozban T:1-,2 közte sérült
32545.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

DN Sast ábrázoló kitüntetés szalagon T:2
32546.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

32547.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

32548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:XF
32549.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft