Militária

Tételek száma: 51

1939. "Magyar Bronz Érdemkereszt" bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:1-,2 / Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" bronze decoration, with original ribbon C:AU,XF  NMK 389.
32526.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:2  Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.:Berán C:XF NMK 428.
32527.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem, nem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2  Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with not original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF NMK 429.
32528.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem, mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.
32529.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
11

32530.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült dísztokban T:1- NMK 617.
32531.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott aranyozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2 Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled gilt decoration on ribon in original case C:AU,XF
32532.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1- NMK 700.
32533.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1-  Hungary 1957. "Workers' and Peasants' Rule Medal" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, in original case C:AU NMK 700.
32534.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- patina, kopott ezüstözés NMK 701.
32535.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1962. "Díszszemle 1962" zománcozott, aranyozott bronz jelvény (26x28mm) T:1-
32536.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés T:1-,2
32537.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft