Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693505
17623
423
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1943, Dante, 324 p.Tizedik kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés 2359876
17624
423
3 db könyv - Fehér Klára: Búcsú a tengertől. + Cseres Tibor: Fekete Rózsa. + Szép versek 1975. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 2337796
17625
423
Vegyes könyvtétel: 17db: Főzési tanácsadó, Magyar műszaki alkotók, Arany János összes versei. Változó állapotban, különféle kiadásban. 2337645
17626
423
Bóta Gábor, Földes Anna, Gervai András, Szigethy Gábor: Bessenyei. Bp., 2001, Budapest Print. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2417626
17627
423
Galla Ágnes: Karnevál Velencében. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2549952
17628
423
Könyv és betű. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve III. Szerk.: Szántó Tibor. H.n., 1991, Magyar Bibliofil Társaság, 65+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 900 példányban. 2687614
17629
423
Tóth Krisztina: Pixel. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2201672
18500
423
Jack Higgins: Veszélyes terepen. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben. 2196438
18501
423
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötésben. 2201265
18502
423
Sötét lapok Olaszország történetéből. Kisebb elbeszélések. Fordította: Drucker János. Bp, 1929, fordító kiadása. Kiadói fűzött kötésben, ex libris-szel. 2203401
18505
423
Karácsony Molnár Erika Kraiciné Szokoly Mária: Hon- és népismeret, néphagyomány az oktató-, nevelőmunkában. Bp., 1998, Budapesti Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. 2022612
18510
423
Felkai Ferenc: Nero. Madách-könyvtár. 4. Bp., 1942, Madách Színház-Új Színház Kft., 144 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötés, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft