Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 318

Bene Edit: Keserv - édes. Mór, 2015, Bene Edit. Kiadói papírkötés. Dedikált
17575.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Mann, Klaus: Mephisto. Ford.: Berend Miklósné. Bp., [1946], Magyar Téka, 262 p. Első kiadás. A borító illusztrációja Toncz Tibor munkája. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval.
17576.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Twain, Mark: Huckleberry Finn kalandjai. Ford.: Szegedy Ila. Bp., [1930], Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, néhány lapon apró sérüléssel.
17577.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Schopenhauer, [Arthur]: Életbölcsesség. Aforizmák. Ford.: Kelen Ferenc. A tanulmányok III. sorozata. Remekírók Pantheonja. Bp., 1925, Pantheon, 278 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé sérült lapszélekkel, az utolsó két lap kijár.
17578.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Oscar Wilde 2 kötete: Wilde Oszkár: Versek. Ford. és Wilde-ről szóló tanulmánnyal bevezette: Radó Antal. + A kritikus, mint művész. Tanulmányok. Ford.: Benedek Marcell. Wilde Oszkár összes művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, az egyik kötet kissé sérült borítóval.
17579.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17580.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17581.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kopré József: Furulyás Ferkó. Meseregény. Dedikált. Bp., 1996. Közdok. Kiadói papírborítékban
17583.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Karinthy Frigyes: Martinovics. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1947, Új Idők (Singer és Wolfner), 30+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a lapok tetején kis ázásnyommal, felvágatlan lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17584.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szabó Dezső: A kötél legendája. Bp., 1934, Ludas Mátyás, 68 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel.
17585.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17586.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft