Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 68

Török handzsár és pajzs, múzeumi másolat, antikolt, h: 71 cm, d: 50 cm
11481.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Faragott kő sakk, kopásnyomokkal, pár darab ragasztott teljes, 35x35cm
11482.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Sétapálca ezüst gyűrűvel, h: 87 cm
11483.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szecessziós asztali lámpa, működik, kopásnyomokkal, m: 42 cm Kő talpazattal
11484.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
9

Kristály bonbontartó, díszes fém aljjal és érdekes formájú fedővel, kopott, m: 28 cm
11485.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Talpas kínáló, fém alj, üveg tál, kopásnyomokkal, m: 17 cm
11486.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Nagy méretű feszület bronz korpusszal 80 cm
11487.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kétfüles fém tartó, 2 db, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11488.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Kaviártartó, üveg betéttel, egy kanállal, m: 28 cm
11489.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

WMF réz készlet, hamutartó, jelzett, stb., 3 db
11490.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Nagy méretű gipsz korsó, mitológiai jelenettel. Sérült több helyen 26 cm
11491.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Ikon, Mária a kisdeddel, XIX. sz. Festett falemez, kis sérülésekkel. Sérült fa keretben, 23x18 cm
11492.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft