Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 68

Mont Blanc Meisterstück (146) töltőtoll jó állapotban, 14,5 cm Sorszámozott, jelzett 14k arany heggyel, jelzett
11445.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Díszes tajtékpipa fej kos motívummal, faragott fa, XIX. sz., ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, PA mesterjellel, korának megfelelő állapotban, restaurált, (bruttó: 130 gr.), 9,5x9 cm
11446.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1885. Budapest. L'Exposition emlékkarkötő (1885-ös budapesti Országos Kiállítás), réz, korának megfelelő állapotban, h: 18 cm
11447.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kis ébenfa (hasis)pipa fa, csont 14 cm
11448.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tajtékpipa faragott szultán fejjel 7 cm
11449.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

Sheaffer aranyozott hegyű töltőtoll eredeti dobozzal
11450.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
14

Watermann aranyozott golyóstoll Jelzett.
11451.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ikon másolat: Szent Mihály Arkangyal. Vegyes technika, fa. 12x10cm
11452.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Régi, kínai pecsétnyomó. faragott kő 3x3x2,5cm Sérüléssel / Chinese stone seal maker with minor crack
11453.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ikon másolat: Megváltó Krisztus. Vegyes technika, fa. 12x10cm
11454.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11455.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Emca Boy angol síp, kopott, h: 8 cm
11456.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft