Metszetek Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2666136
10969
420
Engravings
Legyen világosság! Kromolitográfia, papír. Modern paszpartuban, 27x19 cm 2666362
10970
420
Engravings
17 db nagyméretű rotációs fametszet (közte két színes), 55x40 cm körüli méretben 2666372
10971
420
Engravings
20 db fametszet (közte 4 színes), vegyes állapotban, 40x30 cm körüli méretben 2666386
10972
420
Engravings
Esztergomi régiségek / Alterthümer der Graner Feste. Acélmetszet, papír, kissé foltos, 33x25 cm 2666415
10973
420
Engravings
P. Wouvermann után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: Eine Jagdscene (Vadászjelenet). Acélmetszet, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 17x14 cm 2666463
10974
420
Engravings
cca 1870-1890 A királyi család. Fametszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36x22 cm 2666456
10975
420
Engravings
cca 1860-1880 I. Ferenc József magyar király. Fametszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32x24 cm 2666450
10976
420
Engravings
cca 1880-1890 Szegedi képek: A király látogatása (I. Ferenc József). Fametszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32,5x22,5 cm 2655830
10977
420
Engravings
cca 1870-1890 A honvédek első harca (1848-as szabadságharc). Fametszet. Jelzés nélkül, körbevágva, modern kartonra kasírozva, kissé foltos, 25,5x21 cm 2655841
10978
420
Engravings
cca 1870-1890 "Hogy termett a honvéd?" (1848-as szabadságharc). Fametszet, Munkácsy Mihály után L. Heitland metszése. Körbevágva, modern kartonra kasírozva, kissé foltos, 32x23,5 cm 2666798
10979
420
Engravings
4 db klf metszet, közte 2 db kínai életkép 2640735
10980
420
Engravings
E. Obermeyer, E. Schweinfurt után: Knin. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Album malerischer Ansichten aus Dalmatien und seinen Nachbarlanden., Österr. Lloyd, Triest, 1855 c. kötetből. Lapszélei apró szakadásokkal. 12x18 cm / steel engraving on paper, with small tears on the edge Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft