Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 51

31790.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

31791.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Amerikai Egyesült Államok DN "1998. 50$ + 100$" sárgaréz bankjegy veretek (2xklf) (60x150mm + 68x157mm) T:1- patina USA ND "1998. 50 Dollars + 100 Dollars" brass banknotes (2xdiff) (60x150mm + 68x157mm) C:AU patina
31792.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18

31793.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ausztria ~1840. "A Szent Bérmálás emlékére" kétoldalas Ag emlékérem, eredeti dísztokban, "Frühwald" tanúsítvánnyal. Szign.: Drentwett (27mm/6,43g) T:PP patina Austria ~1840. "Souvenir of Holy Confirmation" two-sided Ag medallion in original case, with "Frühwald" certificate. Sign: Drentwett. "SIE EMPFIENGEN DEN HEIL. GEIST. / DER GEIST IST'S DER LEBENDIG MACHT - JOHANN 6. V. 63." (27mm/6,43g) C:PP patina
31794.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

31795.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

31796.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Ausztria / Bécs 1976. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (2x) peremen "Bronze" beütéssel, hátoldalán gravírozva. Szign.: Grienauer, tokban (70mm) T:1- patina Austria / Vienna 1976. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit (For Faithful Work)" two-sided silver plated Br medal (2x) with "Bronze" hallmark on the edge and engraved on reverse. Sign.: Grienauer, in hardcase (70mm) C:AU patina
31797.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

31798.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

31799.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Ag emlékérem, peremén jelzett. Szign.: O. Spaniel (14,95g/0.987/32mm) T:2 ph.  Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Ag commemorative medallion, hallmark on the edge. Sign.: O. Spaniel (14,95g/0.987/32mm) C:XF edge error
31800.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

31801.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft