Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2576956
10314
413
9500
Pintér József (1922-2002): Fényözön. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 16x22,5 cm 2583823
10315
413
19000
Pintye Rudolf (1902 - ): Santiago Beach. Olaj, vászon, fakeretben,, 50×65 cm 2581169
10317
413
Póka György (1944- ): Havas hegycsúcsok. Zománcfesték, farost, jelzett, fa keretben. Hátoldalán Póka György autográf ajándékozási soraival Gyula város díszpolgára, Gerhard Stengel részére. 32×42 cm 2579065
10318
413
Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23,5x34 cm 2566149
10319
413
Pupler Ágnes (1974-): Katarzis. Akril, farost. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm 2566152
10320
413
Pupler Ágnes (1974-): Mozaik. Vegyes technika, kollázs, kasírozott vászon. Jelzett. 60x40 cm 2438784
10321
413
Rábai Ridovics Ferenc (1923-1993): Ülő akt. Lavírozott tus, golyóstoll, papír, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 24,5x35 cm 2493282
10322
413
Ravasz Erzsébet (1937-1991): Illusztráció Zsigmond E. (Ede) Hazám c. verséhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/25), paszpartuban, 19,5x29,5 cm 2543577
10323
413
38000
Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 40x31 cm 2543576
10324
413
38000
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 43x30 cm 2507665
10325
413
Raszler Károly (1925-2005): Engels. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 39×29 cm 2558815
10326
413
Reich Károly (1922-1988): Lovas női akttal. Filctoll, papír, jelzett. 27×20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft