Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2584306
10242
413
Roy Lichtenstein (1923-1997): Sweet dreams, baby! Ofszet litográfia. papír. Sorszámozott, jelzett a nyomaton 54/150 Styria Studio tanusítvánnyal. 35x50 cm, Képméret 31x23 cm 2562345
10243
413
Ligeti Zsuzsa: Kristalsund. Tus, papír, jelzett 15x11 cm 2562346
10244
413
Ligeti Zsuzsa: Kazimierz Dolny. Tus, papír, jelzett 15x11 cm 2543371
10245
413
Lisziák Elek (1939-2007): Holdvilágos Balaton. Pasztell, papír, jelzett, keret nélkül, 47×64 cm 2473187
10246
413
Lóránt János Demeter (1938-):Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm 2584543
10247
413
Rene Lorrain (1873-1949?): Táj. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 14,5x23 cm. Üvegezett fakeretben. 2557485
10248
413
Carl W. Luckscheiter (?-?), működött 1930 körül Dél-Németországban: 20 db humoros, groteszk, karikatúraszerű rajz. Tus, papír, mind jelzett. Részben kartonra kasírozva. Helyenként foltos és kissé sérült. 25×17 és 46x34 cm közötti méretekben. 2542404
10249
413
Lunger Katalin (?-): Haláltánc III., 2006. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült, javított fa keretben, 40x50 cm 2462162
10250
413
46000
Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. Jelzett és datált (A. Lux '07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt. Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött. 2571304
10251
413
24000
Lux Antal (1935-): Best send by mail art I., 1989. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '89), számozott: 8/20. 29x40,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Best send by mail art I., 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '89), numbered: 8/20. 29x40,5 cm. 2406661
10252
413
Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Noé bárkája (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. számozott (19/20). 50×64 cm 2575250
10253
413
Macskássy János (1910-1993): Szőke szépség. Pasztell, papír, jelzett, sérült, foltos, 70x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft