Festmények és grafikák

Tételek száma: 433

Roy Lichtenstein (1923-1997): Sweet dreams, baby! Ofszet litográfia. papír. Sorszámozott, jelzett a nyomaton 54/150 Styria Studio tanusítvánnyal. 35x50 cm, Képméret 31x23 cm
10242.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
10

Ligeti Zsuzsa: Kristalsund. Tus, papír, jelzett 15x11 cm
10243.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ligeti Zsuzsa: Kazimierz Dolny. Tus, papír, jelzett 15x11 cm
10244.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lisziák Elek (1939-2007): Holdvilágos Balaton. Pasztell, papír, jelzett, keret nélkül, 47×64 cm
10245.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Lóránt János Demeter (1938-):Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm
10246.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Rene Lorrain (1873-1949?): Táj. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 14,5x23 cm. Üvegezett fakeretben.
10247.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10248.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Lunger Katalin (?-): Haláltánc III., 2006. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült, javított fa keretben, 40x50 cm
10249.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10250.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Lux Antal (1935-): Best send by mail art I., 1989. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '89), számozott: 8/20. 29x40,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Best send by mail art I., 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '89), numbered: 8/20. 29x40,5 cm.
10251.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10252.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Macskássy János (1910-1993): Szőke szépség. Pasztell, papír, jelzett, sérült, foltos, 70x50 cm
10253.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft