Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2445365
14274
412
Music, Musical notes, Instruments
[Molnár Antal: Összhangzattan.] Bp.,[1943?], Dante, 284 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal. 2550324
14275
412
900
Erőss Béla nótáskönyve. Bp., 1931, Nádor Kálmán, 23 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, firkált borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel. 2545737
14276
412
cca 1911 Kacsoh Pongrác: Három eredeti magyar dall. Kotta. Bp., Rózsavölgyi, 5 p. 2529350
14277
412
Egyedem-begyedem. Gyermekdalok - Magyardalok. Kezdő zongorázók számára átírta: Falk Géza. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 54 p. Madaras László rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft