Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 132

19000.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50

19001.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
1 062,50

Ezüst (Ag) Neorokokó áttört peremű tálca, apró horpadásokkal,  Szemző (Kamjonkai) család címer vésetével, jelzett, 35x29cm, nettó:434g
19002.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Ezüst (Ag) markolatú, niellózott kozák szablya, jelzés nélkül, a penge feltehetően pótolt, kopásokkal, horpadásokkal, Kaukázus 1880 körül. h:45,5cm
19003.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Ezüst (Ag) Szecessziós dísztálca. Nemesi koronával és monogrammal, jelzett, 24x19cm, nettó:269g
19004.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Ezüst (Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 57, alul az íven öntési hibával, bruttó: 2,92 g
19005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst (Ag) csepp alakú fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3,19 g
19006.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,85 g
19007.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű markazittal és fekete kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,18 g
19008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő, aranyozott ezüst apró kövekkel kirakott középrésszel, jelzett, állítható hosszúság, bruttó: 6,73 g
19009.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) variálható fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,49 g
19010.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) Cukorcsipesz. Jelzett. nettó: 26g, m:11cm.
19011.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft