Könyvek: Vadászat Tételek száma: 3
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2991882
18261
41
30000
Books: Hunting
1892 Vutskits György (1858-1929): A halakról általánosan és a Balaton halfajairól különösen. [Keszthely, 1892.,Keszthelyi Premontrei Gimnázium Értesítője], 3-95+1 p. Átkötött félvászon-kötés, régi bélyegzésekkel, (címlaphiánnyal (1/2)?) Egyetlen kiadás! Rendkívül ritka halakkal kapcsolatos, ichthiológiai szakmunka! 3002323
18262
41
11000
Books: Hunting
Rózsahegyi Kálmán: Zörög a haraszt... Vidám vadásztörténetek. Budapest, 1942, dr. Vajna és Bokor. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Jó állapotban. 2997353
18263
41
Books: Hunting
Deák István: Az apróvad és vadászata Erdélyben. Gyöngyös,2005,Pallas Antikvárium. Szövegközti színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (010./100) példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft