Festmények és grafikák

Tételek száma: 292

Győri Zsolt (1968-): Modern csendélet. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), üvegezett keretben, 15×21 cm
10085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hajdú László (1938-): "Korall", 1980. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA. 10. jelzésseL.  Lap alján egészen apró foltokkal. 24x48 cm.
10086.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Havasi Szilvia (1982-): Balatoni vitorlás. Akril, farost, jelzett 44x31 cm
10087.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Erwin Heerich (1922-2004): Térkompozíció, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. 28x20 cm
10089.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Hertay Mária (1932-2018). Virágok Rézkarc, papír, jelzett. 10x15 cm
10090.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10

Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, lapszéli szakadással, 20×30 cm
10091.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10092.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Idrányi Tibor (1896-1979): Erdei út. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. 60x50 cm
10093.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Imre István (1918-1983): Hősök tere. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm, sérült, kopott, üvegezett keretben.
10094.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 20x29 cm
10095.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Jaksa István (1894-1982): Parkrészlet. . Olaj, kartonz, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. üvegezett fa keretben,32x24 cm
10096.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jánossy Ferenc (1926-1983): Arcok, portrék. Toll, ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. Vázlatfüzetből, négy oldallal. 22,5x15,5 cm
10097.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft