Festmények és grafikák

Tételek száma: 292

Gaál Imre Péter (1921-2013): Házak (Váchartyán környékén). Tempera, farost, jelzett a hátoldalán (halványan), fa keretben, 50x64,5 cm
10072.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Gajdov Géza (1952-2009): Velencei álom. Tus, papír, jelzett, 16×29 cm
10073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Leo GAVAZZI (1922): Kompozíció. 2/18 Linómetszet, papír, üvegezett keretben, 21x21 cm
10074.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Gellér B. István (1946-2018): Lelet. Litográfia, papír, jelzett, számozott (60/80). Paszpartuban. 41x48 cm
10075.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Glatter Gyula (1886- 1927): Vidai Brenner Nándor után. Pipázó lovász, színezett rézkarc-papír, üvegezett keretben, jelzett 30x24 cm
10076.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

Göcsey József (1957-): Balatoni táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben, 40×60 cm
10077.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Friedrich Gräsel (1927-2013): Metszett hasábok, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. Lapméret: 34,5x29 cm
10079.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Sérült. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x27,5 cm
10080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

10081.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gubcsi Attila (1954-2020): Portré. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 30x30 cm
10082.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Edgar Gutbub (1940-2017): Konstruktív kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. 30,5x25 cm
10083.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Győrffy Sándor (1951-): Hommage á Leonardo. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x52 cm
10084.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft