Órák Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418814
12028
399
Watches
Glend férfi quartz óra, fekete számlappal, másodperc mutatóval, naptár funkcióval, fém szíjjal, eredeti dobozában, elemcserére szorul. 2392601
12029
399
60000
Watches
15 darabos zsebóragyűjtemény- Érdekes márkákkal J. W. Wapinski és feliratos számlapokkal, mindegyik javításra szorul. Házi készítésű fa tartóban. 2171747
12030
399
40000
Watches
15 db-os régi zsebóragyűjtemény, többnyire működőképes állapotban, néhány óra számlapja sérült vagy repedezett, tárolódobozban 2272745
12031
399
40000
Watches
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes. 2421898
12032
399
60000
Watches
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm 2406164
12033
399
15000
Watches
Sarrere - Rive de Gier. Nagy méretű, állóóra szerkezet. XIX: sz. Franciaország. Kissé hiányos, nem működik, zománc számlappal, Préselt réz díszekkel. 24x54 cm 2393003
12034
399
80000
Watches
Negyedütős zsebóra szerkezet ezüst tokban. Nem működik, számlap, mutató, plexi lejár. Repetition á quarts silver case pocket watch. Needs repair d: 56 mm 2435999
12035
399
Watches
Telekom quartz karóra, fém szíjjal, dátumkijelzős, szép állapotú, működik, d: 42 mm 2435374
12036
399
Watches
Eden Antimagnetic mechanikus svájci karóra, 15 köves, másodpercmutatóval, aranyszínű számlappal, átlátszó hátlappal, szíj nélkül, működik. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft