Órák

Tételek száma: 81

12028.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12029.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

12030.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
12031.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm
12032.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Sarrere - Rive de Gier. Nagy méretű, állóóra szerkezet. XIX: sz. Franciaország. Kissé hiányos, nem működik, zománc számlappal,  Préselt réz díszekkel. 24x54 cm
12033.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12034.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Telekom quartz karóra, fém szíjjal, dátumkijelzős, szép állapotú, működik, d: 42 mm
12035.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Eden Antimagnetic mechanikus svájci karóra, 15 köves, másodpercmutatóval, aranyszínű számlappal, átlátszó hátlappal, szíj nélkül, működik.
12036.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft