Bolhapiac

Tételek száma: 959

Mechanikus anyagvastagság mérő fém műszer 39 cm
12525.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15

Orosz alpakka evőeszköz készlet dobozával
12526.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vegyes bolha tétel: bőr italalátétek, késtartó, kisebb porcelánok, üveg pohár.
12527.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szovjet katonai távcső tokjával 18 cm
12528.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16

Réz kaspó, apró sérüléssel, m:14cm
12529.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Emlék, esztergált fa tároló, kézzel festett, Lillafüred, kopott, m:16cm
12530.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szovjet lakk doboz, kézzel festett, jelzett, kopott. 23x15x5,5cm
12531.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

6 db pohár, csiszolt kristály, alpakka talpon, kopott, m:12,5 cm
12532.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

Indiai zománcozott réz tál, pávás motívummal. Kopott. d:19,5cm
12533.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Díszváza, kézzel festett porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, Sérült, m:20cm
12534.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zöld bordás üveg palack, m:31,5cm
12535.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 db kupa és 3 db fotó, Madách Imre (1921-1994) 428-as rajtszámmal.  M. Sz. H. Sz. és M.M.Sz. Által rendezett motorosok a SZABAD NÉP otthonáért gyorsasági verseny 1949. (ezüstözött alpakka, hibátlan, m:21cm) M.Sz.H. Sz. X. ker. csoport Puskin emlékversenye 1949.VI.16. (zománcozott fém, sérült, m: 21cm.)
12536.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft