Bolhapiac

Tételek száma: 959

cca 1981 Bőr mappa, bolgár motívumos dombornyomott díszítéssel, kopásnyomokkal, 39x33,5 cm
12501.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

3 db vallási témájú falikép: templomokat ábrázoló réz plakettek, festett fa szentkép, kopásnyomokkal
12502.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Díszes, ovális alakú fém ékszeres doboz, bársony béléssel, 12x8,5x6,5 cm
12503.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Nagyméretű fa gyalu, jó állapotban, h: 62 cm
12504.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Régi fa menetes gyalupad szorító, MÁV jelzéssel, kis sérülésekkel, h: 34 cm
12505.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dupla szívecskés formájú fém ékszeres doboz, bársony béléssel, kis kopással, 11x7 cm
12506.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Régi súlykészlet fa dobozban, 8 db-os, nem összeillő súlyokkal, 15x7x4 cm
12507.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hatszögletű fém ékszeres dobozka, fedelén porcelán betéttel díszített, Japan jelzéssel, 7,5x7 cm
12508.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db olasz alabástrom ékszeres dobozka, Velence - Sóhajok hídja és virágmintás díszítéssel, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm és 5 cm
12509.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Régi vas kapuzár, kulcs nélkül, rozsdás állapotban, 11,5x10 cm
12510.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Retró fémhálós bevásárlókosár, cekker, 37x28 cm
12511.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db régi kézi fűrész, kis sérülésekkel, h: 52 cm és 35 cm
12512.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft