Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 38

17169.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Frantisek Palacky: A huszitizmus története. Fejezetek a cseh nemzet történetéből. Fordította Benedek Gábor, Farkas Géza, Holka László. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17170.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17171.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Richard Alwin Neusalz: Kleine Himmelskunde. Frakfurt a.m., ,Franz Heinz Klodt. Német nyelven. Sechste Auflage. Kiadói félvászon-kötés.
17172.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Györffy János: Természettan és vegytan. Katholikus Népiskolai Tankönyvek IV. Bp., 1904, Szent István-Társulat. Kiadói kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kijáró lapokkal. + ABC und Lesebuch für die katholischen Volksschulen. Budapest, 1890, St.-Stephan-Vereines. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.
17173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Der Käfersammler. Bearbeitet von Alexander Bau. Illustrierte Taschenbücher für die Jugend. Stuttgart-Berlin-Leipzig,én,Union Detusche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés,kissé kopott borítóval.
17174.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10

Emil Adolf Richter: Leitfaden der Erdkunde für die deutschen Bürgerschulen in der Cechoslovakischen. III. Theil. (Für di 3. Klasse.) Prag, 1927., Staatliche Verlagsanstalt. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kissé sérült gerincű, kissé kopott félvászon-kötésben.
17175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1903 Sammlung vorzügl. Hausmittel gegen die meisten Krankheiten des Menschen sowie Beschreibung der heilkräftigsten Pflanzen. Weixdorf b. D., 1903, Edmund Ramsdorf, 128 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, melléklet kijár és ketté szakadt.
17176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17177.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bősze Péter: Magyar orvosi nyelv. Nyelvhasználati megfontolások. Bp., 2019, Medicina. Kiadó kartonált papírkötés.
17178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szilády Zoltán: Füvek, fák, állatok. Tanulságos képek a természet világából. II. rész. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 116 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt, firkált lapokkal, megviselt állapotban.
17179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
17180.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft